תכנון ועיצוב פנים

pexels-photo-154161.jpeg

עיצוב פנים הוא אמצעי להעברת תחושה בחלל ולכן, לעיצוב יש השפעה על האופן שבו אנשים חושבים ומתנהגים.

עיצוב פנים נכון, מתרגם את דרישות הלקוח, בדבר התחושות שהוא מעוניין שיועברו לשוהים בחלל, לשפת העיצוב המשתמשת באלמנטים של – צורה, חומר, צבע ואור.

עיצוב פנים משלב בין אסתטיקה ופונקציונאליות  של המבנים בהם אנו חיים. כאשר מדובר בסביבת המגורים/העבודה שלנו, יש לכך השפעה ישירה וקריטית על חיינו-לעיצוב פנים יש  כוח להיטיב  את איכות חיינו!

עיצוב פנים לשוק הפרטי -בתים פרטים/דירות

עיצוב פנים לבית קיים אינו שונה במהותו מהשינויים שאנו עוברים בתא המשפחתי או במעגלים החברתיים שלנו.

שיפוץ פנים בבית קיים מקנה לבית איכויות רבות.האיכות המיידית והברורה מכולן, היא כמובן, הגדלת השטח הפנימי ע"י פרוק חלק מהקירות, ויצירת מרחב חדש לטובת תפקוד נוח במבנה.

הצורך בהרחבת החלל הבנוי נובע מסיבות שונות כדוגמת הגדלת המשפחה, מעבר לעבודה מהבית, שינויים באורח החיים בעקבות תאונה או זקנה וכד'.

איכות נוספת כתוצאה מעיצוב פנים לבית קיים ושיפוצו, היא תחושת ההתחדשות שטומן בחובו שיפוץ של מבנה קיים.

כאשר תיכנסו לתהליך של שיפוץ ועיצוב פנים, תגלו שלמעשה אתם הורסים חלק מהקיים ויוצרים משהו חדש.
אנחנו מאמינים כי חייב להיות קשר הרמוני בין הישן לחדש, ויש לשמר את המאפיינים של הבית בו אנו חיים,את הזהות שלנו כאנשים ומשפחה תוך הכנסת שינוי ורענון.

עיצוב פנים לשוק העיסקי-משרדים ושטחי מסחר

pexels-photo-110813.jpeg

עיצוב פנים……על מנת שהעסק ימכור יותר…. והרבה יותר

בנוסף על החשיבה הפונקציונאלית – הלוקחת בחשבון את צרכי העסק, העיצוב העיסקי ישים דגש נרחב הן על מיתוג והן על המסר השיווקי – וייצור סביבה תקשורתית ודינאמית – אשר מעודדת קנייה ומכירה, ומזמינה את הלקוח לשוב גם בפעם הבאה

עיצוב משרד או עיצוב העסק הוא הרבה יותר מעיצוב פנים – הוא אמור להעביר לתת המודע של הלקוח את התחושה "כזה אני רוצה להיות" או "לכאן אני רוצה להשתייך"….
האיזון החמקמק בין עיצוב חלל מזמין – לבין עיצוב חלל המשדר "אני יוקרתי וקשה להשגה … " – הופך את העסק שלך למקום שמעניק ללקוחות שלו חוויה שהיא מעבר למוצר עצמו…..